SendinBlue (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
