SendinBlue (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Lists
sr: Листе
