SendinBlue (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Full
ta: முழு

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Form
ta: படிவம்

en: %name has been deleted.
ta: %name அழிக்கப்பட்டது.
