SendinBlue (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Login
uk: Вхід

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Statistics
uk: Статистика

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Required?
uk: Необхідно?

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Contacts
uk: Контакти

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Fields
uk: Поля

en: Full
uk: Повністю

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Lists
uk: Списки

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Form
uk: Форма

en: Subscription
uk: Підписка

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: %name has been deleted.
uk: Користувача %name було видалено.

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: The email address is invalid.
uk: Адреса електронної пошти помилкова.
