SendinBlue (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Full
az: Tam

en: Messages
az: Mesajlar

en: Permissions
az: İcazələr

en: Form
az: Forma
