SendinBlue (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Permissions
eo: Permesoj

en: %name has been deleted.
eo: %name estas forigita.
