SendinBlue (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Full
gl: Completo

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Permissions
gl: Permisos

en: Form
gl: Formulario

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: %name has been deleted.
gl: Eliminouse %name.
