SendinBlue (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
