SendinBlue (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Statistics
id: Statistik

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Fields
id: Bidang isian

en: Full
id: Penuh

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Lists
id: Daftar

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Form
id: Formulir

en: %name has been deleted.
id: %name sudah dihapus.

en: My Account
id: Profil
