SendinBlue (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Messages
kk: Хаттар

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: %name has been deleted.
kk: %name жойылды.
