SendinBlue (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Login
tr: Giriş

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Fields
tr: Alanlar

en: Full
tr: Tam

en: Messages
tr: İletiler

en: Lists
tr: Listeler

en: Permissions
tr: İzinler

en: %name has been deleted.
tr: %name silindi.

en: My Account
tr: Hesabım
