SendinBlue (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Login
ug: كىرىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Full
ug: تولۇق

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: My Account
ug: ھېساباتىم
