SendinBlue (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Email
eu: Eposta

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: Full
eu: Osoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Form
eu: Formularioa

en: %name has been deleted.
eu: %name ezabatua izan da.
