SendinBlue (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Permissions
nn: Rettar
