SendinBlue (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit
