SendinBlue (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: Email
th: อีเมล

en: Messages
th: ข้อความ

en: Lists
th: รายการ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: %name has been deleted.
th: %name ถูกลบแล้ว
