SendinBlue (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: %name has been deleted.
ur: %name خارج کر دیا گیا
