SendinBlue (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Contacts
ca: Contactes

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Full
ca: Complet

en: Messages
ca: Missatges

en: Lists
ca: Llistes

en: Permissions
ca: Permisos

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Form
ca: Formulari

en: Subscription
ca: Subscripció

en: %name has been deleted.
ca: %name ha estat eliminat.

en: My Account
ca: El meu compte
