SendinBlue (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Login
el: Είσοδος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Fields
el: Πεδία

en: Full
el: Πλήρες

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Lists
el: Λίστες

en: Permissions
el: Άδειες

en: Form
el: Φόρμα

en: %name has been deleted.
el: Ο/Η %name διαγράφηκε.
