SendinBlue (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Login
fi: Kirjaudu

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Fields
fi: Kentät

en: Full
fi: Kokonainen

en: Messages
fi: Viestit

en: Lists
fi: Listat

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Form
fi: Kaavake

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: %name has been deleted.
fi: %name on poistettu.

en: My Account
fi: Käyttäjätilini
