SendinBlue (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Login
fr: Identifiant

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Required?
fr: Requis ?

en: Block
fr: Bloc

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Fields
fr: Champs

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Full
fr: Complet

en: Lists
fr: Listes

en: Permissions
fr: Droits

en: Email confirmation
fr: Courriel de confirmation

en: Form
fr: Formulaire

en: Subscription
fr: Abonnement

en: Campaigns
fr: Campagnes

en: %name has been deleted.
fr: %name a été supprimé.

en: My Account
fr: Mon compte

en: URL redirection
fr: Redirection d'URL

en: The email address is invalid.
fr: L'adresse de courriel est invalide.
