SendinBlue (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Email
hi: ईमेल

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Full
hi: पूरा

en: Messages
hi: संदेश

en: Lists
hi: सूचियों

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: %name has been deleted.
hi: %name मिटा दिया गया है।

en: My Account
hi: मेरा खाता
