SendinBlue (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Fields
jv: Field

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: %name has been deleted.
jv: %name uwis dibusak.
