SendinBlue (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: Full
lt: Pilnas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Form
lt: Forma

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.
