SendinBlue (7.x-1.6) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
