SendinBlue (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Permissions
ne: अनुमति
