SendinBlue (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Lists
ps: لړونه

en: Permissions
ps: اجازې
