SendinBlue (7.x-1.7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost
