SendinBlue (7.x-1.7) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
