SendinBlue (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Login
lv: Pieslēgties

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Fields
lv: Lauki

en: Full
lv: Pilns

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Form
lv: Forma

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: %name has been deleted.
lv: %name izdzēsts.
