SendinBlue (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
