SendinBlue (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Login
pt: Entrar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Required?
pt: Obrigatório?

en: Page
pt: Página

en: Contacts
pt: Contactos

en: Fields
pt: Campos

en: API Key
pt: Chave API

en: Full
pt: Completo

en: Messages
pt: Mensagens

en: Lists
pt: Listas

en: Permissions
pt: Permissões

en: Email confirmation
pt: Confirmação de email

en: Form
pt: Formulário

en: Subscription
pt: Subscrição

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: You have
pt: Você tem

en: %name has been deleted.
pt: %name foi eliminado.

en: My Account
pt: A minha conta

en: The email address is invalid.
pt: O endereço de correio eletrónico é inválido.
