SendinBlue (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Full
sk: Plný

en: Messages
sk: Správy

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Form
sk: Formulár

en: %name has been deleted.
sk: Používateľ %name bol odstránený.

en: Success message
sk: Správa o úspechu
