SendinBlue (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Logout
ar: خروج

en: Full
ar: كامل

en: Messages
ar: الرسائل

en: Lists
ar: قوائم

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Form
ar: النموذج

en: %name has been deleted.
ar: تم حذف %name.
