SendinBlue (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: Email
bg: Е-поща

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Messages
bg: Съобщения

en: Permissions
bg: Права

en: Subscription
bg: Абонамент

en: %name has been deleted.
bg: името %name беше изтрито.
