SendinBlue (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Messages
bs: Poruke

en: Permissions
bs: Dozvole
