SendPulse (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: Add
af: Voeg by

en: Roles
af: Rolle

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug
