SendPulse (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: None.
ast: Nengún.

en: revert
ast: desfacer

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
