SendPulse (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Roles
bg: Роли

en: Phone
bg: Телефон

en: Hidden
bg: Скрит

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
