SendPulse (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: edit
cy: golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Phone
cy: ffôn

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: None.
cy: Dim

en: revert
cy: dychwelyd

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.
