SendPulse (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
