SendPulse (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Message
et: Teade

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Roles
et: Rollid

en: Phone
et: Telefon

en: Hidden
et: Peidetud

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: - Select -
et: - Vali -

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: translate
et: Tõlgi

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: No items
et: Kirjeid pole

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva
