SendPulse (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: export
eu: esportatu

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: No items
eu: Elementurik ez

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
