SendPulse (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
