SendPulse (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Phone
hu: Telefon

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Mailing lists
hu: Levelezőlisták

en: None.
hu: Nincs.

en: revert
hu: visszaállítás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: clone
hu: klónozás

en: export
hu: exportálás

en: translate
hu: lefordít

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: No items
hu: Nincsenek elemek

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Secret
hu: Titok
