SendPulse (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
