SendPulse (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Roles
ja: 役割

en: Phone
ja: 電話番号

en: Hidden
ja: 非表示

en: None.
ja: なし

en: revert
ja: 戻す

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: clone
ja: 複製

en: export
ja: エクスポート

en: translate
ja: 翻訳

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理
