SendPulse (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
