SendPulse (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
