SendPulse (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
